Kód: AP006 | Značka: Omnigrid

Pravítko Omnigrid 6" x 24"

669 Kč / ks
Momentálně nedostupné

logoOmnigrid20

Pravítko o velikosti 6 x 24 palců na řezání pruhů a velkých kusů.

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kategorie: Pravítka na patchwork
Jednotka: inch
Položka byla vyprodána…

Univerzální pravítko Omnigrid od firmy Prym je nepostradatelným pomocníkem při šití patchworku, pro krejčovské nebo grafické práce. Průhledné akrylové pravítko má žluto-černý polotónový potisk s palcovou mírou, který se dobře čte na tmavých i světlých tkaninách. Laserový tisk odolný proti poškrábání a na spodní straně pravítka eliminuje optické zkreslení. Silný, trvanlivý materiál zajišťuje bezpečné vedení rotačních řezačů. Pravítko má také úhlové značky 30, 45 a 60 stupňů pro stříhání trojúhelníků, diamantů a diagonálních pruhů. Otvor na poutko pro zavěšení zajišťuje pořádek na pracovišti.

Velikost pravítka je 6 x 24 palců. Doporučuje společně s ním použít řezací podložkou o velikosti 45 x 60 cm nebo 60 x 90 cm.

 

Pravítka OMNIGRID

Je jedno, jestli sedíte u řezacího stolu nebo u šicího stroje. Univerzální pravítka Omnigrid od společnosti Prym jsou nepostradatelným pomocníkem při šití patchworku, pro krejčovské práce nebo i pro grafické činnosti. Žlutý / černý polotónový tisk s metrickým nebo palcovým měřítkem umožňuje přesné značení na tmavých i světlých tkaninách. Laserový tisk odolný proti poškrábání na spodní straně pravítka eliminuje optické zkreslení. Silný, odolný materiál zajišťuje bezpečné vedení rotačních nožů a tažných nožů na řezné ploše. V některých verzích mají pravítka Omnigrid také úhlové značky 30, 45 a 60 stupňů pro řezání trojúhelníků a diamantů a diagonálních pruhů. Očko na zavěšení také zajišťuje pořádek na pracovišti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: