Kód: AP003 | Značka: Omnigrid

Pravítko Omnigrid 15 x 15 cm s rastrem

369 Kč / ks
Skladem (1 ks)

logoOmnigrid20

Pravítko o velikosti 15 x 15 cm se hodí pro měření a přesný řez čtverců, trojúhelníků a větších kusů.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kategorie: Pravítka na patchwork
Jednotka: cm

Pravítko o velikosti 15 x 15 cm se hodí pro měření a přesný řez čtverců, trojúhelníků a větších kusů. Čtvrtina pravítka je pokryta přesným čtvrt centimetrovým rastrem. Má metrické měřítko.


Průhledné akrylové pravítko má dobře viditelné černo-žluté značení. Je vyrobeno s odolného, velmi kvalitního akrylátu s laserem zaoblenými hranami, které umožňují jednoduché řezání většího počtu vrstev najednou.

Pravítka OMNIGRID

Je jedno, jestli sedíte u řezacího stolu nebo u šicího stroje. Univerzální pravítka Omnigrid od společnosti Prym jsou nepostradatelným pomocníkem při šití patchworku, pro krejčovské práce nebo i pro grafické činnosti. Žlutý / černý polotónový tisk s metrickým nebo palcovým měřítkem umožňuje přesné značení na tmavých i světlých tkaninách. Laserový tisk odolný proti poškrábání na spodní straně pravítka eliminuje optické zkreslení. Silný, odolný materiál zajišťuje bezpečné vedení rotačních nožů a tažných nožů na řezné ploše. V některých verzích mají pravítka Omnigrid také úhlové značky 30, 45 a 60 stupňů pro řezání trojúhelníků a diamantů a diagonálních pruhů. Očko na zavěšení také zajišťuje pořádek na pracovišti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: