Prodejna

ObchodTěšíme se na vaší osobní návštěvu v našem obchodě v Loděnici. Po otevření pražského okruhu je to asi nejlépe dostupná "pražská" prodejna s podobným sortimentem.

Nemusíte jezdit do centra města. Z konečné metra na pražském Zličíně potřebujete pouhých 10 minut vozem. Po pražském okruhu se k nám pohodlně a rychle dostanete i z východního okraje Prahy.

 

Otevírací doba

 

 
  Otevřeno  
Pondělí    
Úterý 10:00 - 18:00 hod.  
Středa 10:00 - 15:00 hod.  
Čtvrtek    
Pátek 10:00 - 15:00 hod.  
Sobota 10:00 - 16:00 hod. Každou první a třetí sobotu v měsíci.

 

Podívejte se na titulní stranu, za není nějaká aktuální změna provozní doby (výstavy, dovolené apod.) 

Po předchozí domluvě (telefon, e-mail) je možné domluvit i jiný termín.  V provozovně jsme i mimo uvedené časy a vyřizujeme vaše internetové objednávky.

 

Kde nás najdete

Městečko Loděnice je asi 10 minut automobilem od západní hranice Prahy po dálnici D5 směrem na Plzeň. Do Loděnice jezdí z konečné metra Zličín pravidelně pražská městská hromadná doprava. Najít náš ateliér v Loděnici na náměstí není obtížné. 

Náš atelier se nachází hned v prvním domě nalevo od restaurace Století. Z náměstí je dobře vidět poutač našeho obchodu s výrazným štítem PATCHWORK. Vejděte do domu jedinými dveřmi, které jsou označené orientačním číslem 12. Prodejna je v prvních dveřích vpravo.

Doprava MHD

Do Loděnice jezdí pravidelná městská hromadná doprava z konečné stanice metra trasy B na Zličíně. Je to především autobus číslo 380 a autobusy společnosti Probotrans ve směru na Beroun. Cesta trvá asi 15 - 25 minut.

Doprava autem

Je jednoduchá. Loděnice leží na výjezdu EXIT 10 dálnice D5 z Prahy do Plzně. Dům, ve kterém se nachází náš atelier, stojí hned naproti výjezdu z dálnice ve směru od Prahy. Po pražském okruhu se k nám dostanete pohodlně a rychle z jakéhokoliv směru.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.