Kód: AP001 | Značka: Omnigrid

Pravítko Omnigrid 15 x 60 cm

679 Kč / ks
Skladem (1 ks)

logoOmnigrid20

Pravítko o velikosti 15 x 60 cm

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Pravítka na patchwork
Jednotka: cm

Pravítko o velikosti 15 x 60 cm je určeno na řezání pruhů a velkých kusů ve spojení s řezací podložkou o velikosti 45 x 60 cm nebo 60 x 90 cm. Umožňuje řezat látku naráz po celé šířce. Toto pravítko má metrické měřítko.
Průhledné akrylové pravítko má dobře viditelné černo-žluté značení. Je vyrobeno s odolného, velmi kvalitního akrylátu s laserem zaoblenými hranami, které umožňují jednoduché řezání většího počtu vrstev najednou.

 

Pravítka OMNIGRID

Je jedno, jestli sedíte u řezacího stolu nebo u šicího stroje. Univerzální pravítka Omnigrid od společnosti Prym jsou nepostradatelným pomocníkem při šití patchworku, pro krejčovské práce nebo i pro grafické činnosti. Žlutý / černý polotónový tisk s metrickým nebo palcovým měřítkem umožňuje přesné značení na tmavých i světlých tkaninách. Laserový tisk odolný proti poškrábání na spodní straně pravítka eliminuje optické zkreslení. Silný, odolný materiál zajišťuje bezpečné vedení rotačních nožů a tažných nožů na řezné ploše. V některých verzích mají pravítka Omnigrid také úhlové značky 30, 45 a 60 stupňů pro řezání trojúhelníků a diamantů a diagonálních pruhů. Očko na zavěšení také zajišťuje pořádek na pracovišti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 24.8.2018
Toto pravítko mám již druhé, byla jsem s prvním velmi spokojená. Však tento nový desing a potisk mi vůbec nevyhovuje...Celé cm přes ně není moc vidět hrana látky jak je čára tlusta...a i délka je číslovaná trošku jinak...spíše odspodu oproti minulému..Musím si zvykat,ale půjde...Jinak pomůcky odtud max.spokojenost
Š Avatar autora Šárka (Administrátor) 7.11.2018
Dobrý den, výrobce provedl inovaci, změnil takto všechna svá pravítka. Asi jde jen o zvyk, aby se vám s novým pravítkem opět pohodlně pracovalo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: