Kód: AP016 | Značka: Omnigrid

Pravítko na rychlé trojúhelníky - půlené čtverce

399 Kč / ks
Skladem (1 ks)

logoOmnigrid20

Patchworkové pravítko na rychlé postupy - půlený čtverec do 15 cm

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kategorie: Pravítka na patchwork

Rychlé postupy jsou při šití patchworku docela oblíbené. Patchworkový blok lze rychle sestavit ze dvou nebo čtyř trojůhelníků. Tohle pravítko vám umožní řezat trojúhelníky, které tvoří polovinu čtverce. Není to žádná věda.

Základem je uříznout textilní pruh správné šířky a to je celé. S tímhle pravítkem to uděláte bez komplikovaného výpočtu a během procesu se vezmou v úvahu i nutné přídavky na švy. Při řezání trojúhelníků podle tohoto pravítka se vyhnete zbytečným ztrátám látky při řezání.

Mřížka je označena v intervalech 0,25 cm a nabízí tak velkou přesnost. Maximální velikost výsledného čtverce je 15 cm.

Průhledné, pružné plastové pravítko s černými a žlutými značkami umožňuje přesné měření tmavých a světlých látek. 

Pravítka OMNIGRID

Je jedno, jestli sedíte u řezacího stolu nebo u šicího stroje. Univerzální pravítka Omnigrid od společnosti Prym jsou nepostradatelným pomocníkem při šití patchworku, pro krejčovské práce nebo i pro grafické činnosti. Žlutý / černý polotónový tisk s metrickým nebo palcovým měřítkem umožňuje přesné značení na tmavých i světlých tkaninách. Laserový tisk odolný proti poškrábání na spodní straně pravítka eliminuje optické zkreslení. Silný, odolný materiál zajišťuje bezpečné vedení rotačních nožů a tažných nožů na řezné ploše. V některých verzích mají pravítka Omnigrid také úhlové značky 30, 45 a 60 stupňů pro řezání trojúhelníků a diamantů a diagonálních pruhů. Očko na zavěšení také zajišťuje pořádek na pracovišti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: